Logo Szkoły Podstawowej im. Wandy Chotomskiej w Pawłowie

Wyjazd klas 1-3 do CHCK

Ocena 0/5

16 maja 2025r. odbyła się wycieczka szkolna, dla chętnych na wyjazd dzieci grup przedszkolnych i klas 1-3, do Chojnickiego Centrum Kultury, na musical pt. „Doktor Dolittle”. Celem wycieczki było umożliwienie kontaktu ze sztuką, rozbudzenie wrażliwości na sztukę teatralną, kształtowanie wrażliwości estetycznej oraz kształtowanie nawyków kulturalnego zachowania się podczas spektaklu. /SA/

Galeria zdjęć

IMG20250516083900 IMG20250516083902
powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności