Logo Szkoły Podstawowej im. Wandy Chotomskiej w Pawłowie

Dzień Ziemi w naszej świetlicy

Ocena 0/5

Dzień Ziemi w naszej świetlicy!  


Z okazji Dnia Ziemi nasza świetlica zamieniła się w prawdziwe centrum ekologii!   Dzieci brały udział w ciekawych zajęciach proekologicznych – rozmawialiśmy o wpływie różnych źródeł energii na zmiany klimatyczne. Poprzez doświadczenia i zabawy dzieci poznały mechanizm powstawania efektu cieplarnianego oraz badały, jak zanieczyszczenia wpływają na środowisko.   


Podczas rozmowy dzieci dzieliły się swoimi pomysłami na bycie bardziej eko w codziennym życiu.   


Nie zabrakło też kreatywnych działań – powstały piękne prace plastyczne pt. „Ziemia – to nasza planeta".   


Dzieci uczestniczyły też w tematycznych zabawach, które uczyły, jak dbać o naszą wspólną planetę.   


Dbajmy o Ziemię – mamy tylko jedną!  


#DzieńZiemi #Ekologia #ŚwietlicaSzkolna #ZielonaPrzyszłość #ZiemiaToNaszaPlaneta

Galeria zdjęć

ziemia 1 ziemia 2 ziemia 3 ziemia 4 ziemia 5 ziemia 6 ziemia 7
powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności